Burri merr zvarrë 20-vjeçaren dhe abuzon me të deri në vdekje

Një  ngjarje e rëndë  ka ndodhur në Britaninë  e Madhe në  Oxfordshire.  Një vajzë 20 vjecare u përdhunua nga një i panjohur  në oborrin e kishës.

Abuzimi ndodhi pasi autori e kishte tërhequr zvarrë dhe 20 vjecarja ndërroi jetë pas abuzimit.

Mirror raporton se policia ka nisur kërkimet në të gjithë zonën dhe po kontrollon të gjitha kamerat e sigurisë për gjetjen e autorit.

Ata po marrin dhe deklarata nga deëshmitarë dhe po bëjën ekzaminimet mjeko-ligjore të vendit ku ka ndodhur skena e krimit.


Shtuar 19.09.2021 17:05