Braçe: Çdo 4 vjet, Basha humb dy herë me PS dhe fiton një herë në PD

Lulzim Basha ka marrë shumicën e votave nga demokratët, në zgjedhjet për kryetar të PD.

Pas fitores së tij me një diferencë shumë të madhe kundrejt kandidatëve të tjerë, ka komentuar edhe zv.kryeministri Erion Braçe i cili shkruan në Facebook:

“Edhe ky fitoi MANDATIN E TRETE!

Mire e tha ai tani;

CDO KATER VITE,

HUMB DY HERE ME PS DHE

FITON NJE HERE NE PD!

Fiks aritmetika e ketij!/albeu.com

Shtuar 14.06.2021 14:27