Tifozët serb i vendosin flakën flamurit shqiptar në Gjermani (VIDEO)

Tifozat serb në Gjermani i kanë vendous flakën ditën e sotme flamurit shqiptar.

Në video tifozët duken qartë teksa djegin flamurin shqiptar dhe më pas kanë duartrokitur.

Pas kësaj skene, kanë ndërhyrë menjëherë forcat e policisë.


Shtuar 16.06.2024 19:44