Pa rroba në trup! Demi Rose ngre temperaturat (FOTO LAJM)

Modelja e famshme Demi Rose ka lënë pa fjalë ndjekësit me fotografitë e postuara së fundmi.

Duket se Rose ka zgjedhur dhe të lexojë ndërkohë që merr rreze dielli në Ibiza, vend të cilin e zgjodhi për të kaluar pushimet.

Ajo shfaqet mjaft seksi dhe tepër provokuese duke mos i lënë vend imagjinatës e duke treguar më shumë seç duhet./albeu.com/


Shtuar 18.08.2021 12:07