Mbante mbyllur fëmijën e saj në kafaz dhe tentoi ta shiste për 1 milion paund, nëna gjendet e vdekur në banesën e saj

Një grua që mbante fëmijën e saj në një krevat të kthyer në kafaz, ndërsa po ashtu u zbulua se tentonte ta shiste për 1 milion paund, është gjetur e vdekur në shtëpinë e saj.

Ngjarja ka ndodhur në Angli, teksa referuar mediave atje, gruaja është gjetur pa jetë ditën e sotme në banesën e saj. Paraprakisht dyshohet se vdekja ka ndodhur për shkaqe natyrale.

30-vjeçarja kishte një listë të gjatë të dënimeve të mëparshme për neglizhencë të fëmijëve.


Shtuar 7.04.2024 19:02

Tags: