Iphone me çmimin marramendës, veçantia e tij (FOTO LAJM)

Një Iphone 12 është vlerësuar me çmim marramendës.

Ai është i dizajnuar nga marka luksoze ruse Caviar dhe ka një orë të vecantë në pjesën mbrapa.

Ky edicion do të quhet Sands of Time dhe do të jetë vetëm për Iphone 12 Pro dhe Pro Max. Ora do të përmbajë logon e Donald Trump dhe Joe Biden. Cmimi do të variojë nga 14.900 deri në 20.000 dollarë./albeu.com/