“Blindohet” Fieri, FNSH dhe forcat “Shqiponja” kontrolle në qytet

FNSH dhe Forcat Shqiponja kanë mësyrë mbrëmjen e sotme në Fier duke ngritur postoblloqe të shumta në rrugët e qytetit.

Burime bëjnë me dije se automjtet luksoze dhe ato të dyshuara po ndalohen dh epo kontrollohen imtësisht nga forcat e policisë.

Të njëjtat burime konfirmojnë se fokusi është tek kapja e personave në kërkim, atyre që mund të kenë armë zjarri apo atyre që tentojnë të shpërndajnë lëndë narkotike.


Shtuar 29.10.2023 21:20