Bledi Mane largohet nga Big Brother

Gazetari Bledi Mane ka shprehur se dëshiron të largohet nga Big Brother.

Ai ka shprehur vullnetin e tij të lirë për të dalë dhe e ka cilësuar si dhuratë ndaj Kiarës, duke argumentuar se nuk do ta ndajë nga Luizi.

Kujtojmë se Bledi ishte në nominim me Kiarën dhe Luizin.

Gjithashtu ai tha se nëse qëndrimi i tij në shtëpi vazhdon do të jetë i pamëshirshëm ndaj “bërthamës” së shtëpisë.

Si përfundim, ai u largua./albeu.com


Shtuar 21.02.2023 21:28