Bie zjarr në bodrumin e Ministrisë së Financave

Policia njofton se ka rënë zjarr në bodrumin e një institucioni në Tiranë. Bëhet fjalë për Ministrinë e Financave.

Njoftimi i policisë:

Paraprake: Në bodrumin e një institucioni ka rënë zjarr dhe si pasojë janë djegur disa sende pa vlerë. Punohet për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Vijon..


Shtuar 5.08.2021 13:29

Tags: ,