Bie nga lartësia e pallatit, humb jetën 83-vjeçarja në Tiranë

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Tiranë. Një e moshuar ka rënë nga lartësia e pallatit ditën e djeshme dhe për pasojë ka humbur jetën.

Dyshohet se e moshuara vuante nga problemet e shëndetit mendor.

Njoftimi i policisë:

Më datë 18.08.2021, në rrugën “Idriz Dollaku”, ka rënë nga lartësia e katit të katërt, shtetasja Xh. B., 83 vjeçe, e cila  për pasojë ka ndërruar jetë. Nga veprimet e kryera rezulton se kjo shtetase vuante nga probleme të shëndetit mendor.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Tiranë, për veprime të mëtejshme./albeu.com

 

 

 


Shtuar 19.08.2021 12:49