Bie Instagram? Përdoruesit raportojnë probleme me platformën

Mbrëmjen e sotme, platforma e medias sociale Instagram, ka shfaqur probleme.

Përdoruesit raportojnë se feed-i i tyre nuk përditësohet, ndërsa ata që postojnë nuk po marrin views apo like.

Shumë përdorues kanë përdorur hashtag #instagramdown, për të treguar se platforma ka rënë.

Aplikacioni dhe versioni desktop i Instagramit janë ende të aksesueshëm, por disa përdorues ankohen për joefikasitet.

Gjithashtu probleme janë shfaqur dhe në ngarkimin e “story-ve” të reja./albeu.com


Shtuar 8.02.2023 22:14