Berisha pyet Ballukun: Çfarë lidhje ka largimi i Nanos me ju?

Nga foltorja e Kuvendit, ish-kryeministri Sali Berisha e pyeti zv.kryeministren Belinda Balluku se çfarë lodhje nga largimi i Gledis Nanos me të.Berisha pyet Ballukun: Çfarë lidhje ka largimi i Nanos me ju?

Berisha: Unë jam këtu për të shtruar tre pyetje:

A mundet një njeri ta mbajë me mashtrime parlamentin 20 minuta, duke shkelur çdo rregullore siç bën zonja?
E dyta, me çfarë lidhet me ju, largimi i Nanos, drejtorit të Përgjithshëm të Policisë së Shtetit?
Pastaj, fol këtu për misterin e pallatit të Lul Morinës. Na fol pak për mullar-pallatin.
Pallati 8-katësh dhe ti flet për mister.


Shtuar 22.09.2022 12:43