Berisha mbërrin në Kukës, qytetarët e presin me daulle e aheng (VIDEO)

Ish-kryeministri i vendit, Sali Berisha po i drejtohet Kukësit ku do të mbajë foltoren e tij në Pallatin e Kulturës atje.

Qytetarët e qytetit verilindor ndërkohë kanë mbushur sheshet për ta mirëpritur Berishën.

Disa prej tyre kanë dalë me daulle e dajre dhe kanë nisur brohoritjeve nën moton “rroftë Sali Berisha” dhe “Rama e Basha ik”./albeu.com