Bëri shqiponjën, miss-i serb përfundon me urgjencë në spital (FOTO LAJM)

Missi serb, Valentina Petroviç e cila përfaqësoi Serbinë në garën Miss Intercontinental në Egjipt është shtruar në spital apo ka arritur në Serbi.

Kujtojmë se Petroviq para pak ditësh, së bashku me përfaqësueset e Shqipërisë dhe Kosovës bënë me duar simbolin e shqiponjës dykrenare.

Fotografia e tyre u bë virale në rrjet dhe ajo mori kritika të shumta në Serbi.

Kolegia e saj, Nadja Kljajiq, tha se Valentina Petroviç me të arritur në Serbi ka përfunduar në spital./albeu.com/


Shtuar 4.11.2021 16:55