Benzi kapërcen trotuarin në Tiranë dhe ja fut murit, bëhet copash (FOTO LAJM)

Një aksident ka ndodhur në rrugën e barrikadave në Tiranë.

Një mjet tip Mercedes Benz është përplasur me murin e një objekti aty pranë, duke kaluar edhe trotuarin.

Sipas burimeve për albeu.com, fatmirësisht nuk ka pasur të lënduar nga aksidenti, por ka pasur një debat mes drejtuesit të mjetit dhe efektivëve të policisë që ndodheshin aty pranë.

Ndërkohë uniformat blu po punojnë për zbardhjen e plotë të ngjarjes./albeu.com/

Shtuar 18.01.2022 17:11