Benzema ngushton rezultatin, francezi nuk ka të ndalur (VIDEO)

Karim Benzema ka arritur të shënojë golin e ngushtimit të rezultatit për spanjollët.

Pas një topi drejt zonës nga Mendy, Benzema është gjetur në kohën e duhur dhe në vendin e duhur duke dërguar shifrat në 2-1./ h.ll/albeu.com

Shikoni golin

Shtuar 26.04.2022 21:38