Bella Hadid vjedh gjithë vëmendjen në Festivalin e Kanës (FOTO LAJM)

Festivali i Filmit në Kanë ka parë në tapetin e kuq plot veshje të bukura, por më goditëse ishte ajo e modeles Bella Hadid.

Bella u shfaq me një fustan magjepsës, me dekolte të haPur dhe sipër kishte vendosur një gjerdan të madh, të frymëzuar nga mushkëritë e njeriut.

Fustani u stilua nga Daniel Roseberry për koleksionin Vjeshtë 2021 të Schiaparelli.

Me këtë veshje, Bella ditë të vjedhë vëmendjen dhe të gjithë sytë të ishin tek ajo./albeu.com

Shtuar 12.07.2021 10:08