Befasohet Reali, Elche zhbllokon rezultatin (VIDEO)

Pas pjesës së parë të mbyllur në barazim pa gola mes Realit dhe Elches, miqtë ka arritur të zhbllokojë rezultatin në të dytën.

Topin në rrjetë e ka dërguar Calvo në minutën e 61′.  /albeu.com/

 

<iframe src=”https://cc.sporttube.com/embed/xBsCCCG” frameborder=”0″ allowfullscreen></iframe>


Shtuar 13.03.2021 17:37