Basha poston videon nga takimi në Fier: Demokratët të vendosur për të sjellë të ardhmen

Kreu i PD-së Lulzim Basha ka postuar në Facebook një video nga takimi i një dite më parë në Fier. Basha shkruan se demokratët janë të vendosur për të sjellë një të ardhme më të mirë

“Demokratët janë të vendosur të sjellin një të ardhme më të mirë për të gjithë, të çliruar përfundimisht nga e kaluara, dhuna dhe gjuha e urrejtjes”, shkruan Basha./albeu.com

Shtuar 17.01.2022 10:01