Basha në takim me gratë demokrate, por shikoni se çfarë bën Jozefina Topalli (FOTO LAJM)

Ish-kryeparlamentarja, Jozefina Topalli prej kohësh mban një qëndrim kritik ndaj kryedemokratit Lulzim Basha.

Mirëpo aq sa kritike ndaj Bashës, Topalli duket po aq e interesuar edhe për aktivitetet që ai bën dhe si duket e ndjek vazhdimisht.

Takimi më i fundit i kreut të PD, me gra dhe vajza në kuadër të procesit zgjedhor të LDGSH, duket se ka ngjallur kuriozitet edhe për ish-kryeparlamentaren, e cila e ka ndjekur këtë aktivitet përmes rrjeteve sociale.

 

 

Shtuar 18.01.2022 13:47