Basha injoron Berishën pas akuzave ndaj tij: E trishtueshme sa poshtë ka rënë (FOTO LAJM)

Kryetari i PD-së, Lulzim Basha i është përgjigjur akuzave që Sali Berisha ngriti ndaj tij në “Foltoren” me gratë demokrate.

Basha i quan trillime të gjitha akuzat e tij dhe shton se këto thashetheme nuk mund ta shndërrojnë Partinë Demokratike në mburojë të interesave personale të Berishës.

“E trishtueshme kur dëgjon sa poshtë ka rënë Sali Berisha. Asnjë trillim, mashtrim, të thash e me the, nuk do ta shndërrojë PD në mburojë të interesave të tij personale” shkruan ai. /albeu.com/


Shtuar 21.11.2021 20:14