Super Messi, Barcelona realizon 2 gola në 8 mninuta (VIDEO)

Lionel Messi nuk fal! Pas 25 minutash lojë, Barcelona ka shënuar golin e avantazhit ndaj Levante dhe shënuesi është ai, kapiteni blaugrana që ka shkuar 29 gola në La Liga këtë sezon.

Një krosim i bukur i Alba nga e majta dhe koordinim perfekt i pleshtit brenda zone me goditje fluturimthi për të festuar më pas me Dembele.


Shtuar 11.05.2021 22:39