Atl Madrid bën “poker”, “Los Colchoneros” mbajnë kreun (VIDEO)

Pa Suarez dhe Felix të dëmtuar Atl Madrid ka shkatërruar 5-0 Eibar, shkruan Albeu.com.

Për skuadrën e Simeones realizuan dy herë Correa 42′ 44′, Carrasco 49′, Llorente 53′ 68′.

Me këtë sukses Atl Madrid mban kreun me 70 pikë 4 më shumë se Reali që luan sot në 21:00 në transfertë ndaj Getafes. /albeu.com/

Shtuar 18.04.2021 18:29