Atentati në Vlorë, i plagosuri në gjendje të rëndë

Në Vlorë, në lagjen  Hajro Çakerri është qëlluar me armë zjarri në dejtim të një mjeti luksoz. Mësohet se në makinën ndaj të cilës është bërë antentati ndodheshin dy persona. Drejtuesi i mjetit është plagosur dhe ndodhet në gjendje të rëndë, ndërsa tjetri ka shpëtuar.

Autori është laguar nga vendngjarja. Policia i është vënë në ndjekje./albeu.com


Shtuar 10.05.2021 13:26