Asnjë vdekje dhe 13 raste të reja me Covid-19 në Kosovë

Gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë janë regjistruar 13 raste të reja me Covid-19 dhe asnjë vdekje.

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se janë shëruar 9 qytetarë, ndërsa numri i përgjithshëm i të shëruarve është 157.820.

Në total numri i rasteve aktive është 324./albeu.com


Shtuar 3.12.2021 15:12