Arti në zi, ndërron jetë në moshën 89-vjeç babai i aktores së famshme

Një lajm i hidhur vjen sot për të gjithë adhuruesit e “Days of Our Lives” dhe shumë veprave e filmave të njohura ku pjesëmarrës ka qenë John Aniston. Aktori veteran, John Aniston i cili është gjithashtu babai i aktores Jennifer Aniston, që u bë i njohur për portretizimin e Victor Kiriakis të Days duke filluar nga viti 1985, ka ndërruar jetë në moshën 89- vjeçare. Lajmi është bërë i ditur nga vetë vajza e tij.

“I miri baba … John Anthony Aniston. Ti ishe një nga njerëzit më të bukur që kam njohur ndonjëherë. Unë jam shumë mirënjohës që u ngrite në qiell në paqe – dhe pa dhimbje. Dhe më 11/11 jo më pak! Gjithmonë kishe kohë të përsosur. Ky numër do të qëndrojë përgjithmonë një kuptim edhe më i madh për mua tani ????️Do të të dua deri në fund të kohës⁣. Mos harroni ta vizitoni”, shkruan Aniston.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jennifer Aniston (@jenniferaniston)