Armaldo i kthehet Luizit: Për sa kohë unë jam këtu, ti nuk e fiton këtë Big Brother (VIDEO)

Armaldo dhe Luizi kanë debatuar sërish me njëri-tjetrin për çështje nominimesh. Luizi është i sigurt se Armaldo do të eliminohet të shtunën nga shtëpia e famshme.

Nga ana tjetër, Maestro i tha këngëtarit se për aq kohë sa ai është brenda në shtëpi, ai jo vetëm që nuk ka për ta fituar çmimin e madh, por nuk ka për të shkuar as në finale.

Kujtojmë se në nominim janë Kristi, Luizi dhe Armaldo.


Shtuar 17.03.2023 10:44