Angela Merkel mbylli “kapitullin” si kancelare, Rama i uron suksese në jetë (FOTO LAJM)

Kryeministri Rama ka përshëndetur dhe i ka uruar suksese në kapitullin e ri të jetës ish-kancelares gjermane, Angela Merkel.

Urimin Rama e ka bërë përmes një njoftimi në Facebook.

“Faleminderit Angela dhe paç mbarësi e shëndet në kapitullin e ri të jetës tënde të jashtëzakonshme

#Danke”, ka shkruar Rama./albeu.com/


Shtuar 3.12.2021 14:03