Albin Kurti publikon fotografi me prindërit, vajzën dhe gruan: Gëzuar 2022 (VIDEO)

Kryeministri Albin Kurti ka uruar qytetarët për festën e Vitit të Ri.

Në llogarinë e tij në Facebook, Kurti ka publikuar një foto familjare.

Studentja shqiptare zbulon një metodë të re të humbjes së peshës

“Me gjyshen dhe gjyshin, nga Lea, Rita dhe unë: Gëzuar 2022!”, shkroi ai.

Ndërkohë nëpërmjet adresimit për fundvit, Kurti është zotuar se gjatë vitit të ardhshëm qeveria “do të vërë binarët e shtetit ligjor, aty ku do të duhej të ishte vendosur shumë moti”.

Kurti ka lavdëruar gjithë punën që ka bërë qeveria e udhëhequr nga ai në vitin 2021.


Shtuar 31.12.2021 21:37