Aktorja e njohur e humorit: Tani burri vetëm më vesh, nuk më zhvesh!

Nata e parë e sezonit të katërt të spektaklit “Në kurthin e Piter Pan”, nisi plot humor.

Fillimisht të qeshurat ishin të shumta, pasi një prej fëmijëve e ngatërroi të ftuarën e parë me të dytin…

E para që u ngjit në skenë ishte aktorja e humorit Delinda Disha. Por Enja e thërriti atë “Xhaxhi Adi”…

Delinda Disha merr dhe bashkëshortin në “Klanifornia”, ja 'roli' i tij – Panorama Plus

Sigurisht aktorja nuk i shpëtoi as pyetjeve “pikante”, që zgjodhi sigurisht t’i përgjigjej me humor.

Mua mami më ka thënë që burri jot është stilist të Klani. Po ai të vesh, edhe të zhvesh?

“Shiko zemra ime, unë bashkëshortin tim e kam njohur duke më veshur dhe duke më zhveshur në skenë, sepse ai është kostumograf. Po tani ka bërë pak ftohtë dhe vetëm më vesh, nuk më zhvesh”, tha ajo. /tvklan

 

Nënë e një djali, 'drejtoresha e tatimeve' rrëfen se ku është njohur me bashkëshortin - Shqiptarja.com

Shtuar 22.03.2021 09:03