Aktori shqiptar “vihet në siklet” nga qentë endacakë: Mezi shpëtova (VIDEO)

Aktori i “Stupcave”, Osman Azemi, ka publikuar një video në profilin e tij në Facebook ku duket që është sulmuar nga qentë endacakë.

Në videon e publikuar nga Azemi, shihet se si i vërsulen qentë endacakë dhe përpjekja e tij për t’i shpëtuar sulmit të tyre.

Dihet se qentë endacakë janë kthyer në një problem për kalimtarët, pasi siç dihet, nuk është hera e parë që qytetarët sulmohen./albeu.com/


Shtuar 30.10.2021 16:12