Aksioni ‘Bregdeti Ynë”, IKMT prish 6 objekte në Sarandë (VIDEO)

IKMT, në vijim të aksionit “Bregdeti Ynë” ka prishuar 6 objekte pa leje në Sarandë.

Aksioni ka konsistuar në prishje platformash betoni, gardhe, shtesa.

Nuk ka pasur asnjë incident gjatë shembjeve, ndërkohe nesër pritet të prishen 5 objekte të tjera të cilat edhe ato konsistojnë në shtesa dhe fasada./albeu.com


Shtuar 27.09.2021 12:41