Aksident te Zogu i Zi në Tiranë, makina përplas këmbësorin (FOTO & VIDEO)

Një aksident ka ndodhur në rrethrrotullimin e Zogut të Zi, ku një automjet dyshohet se ka përplasur një këmbësor.

Albeu.com raporton se rreth zonës ku ka ndodhur ngjarja, janë mbledhur mjaft njerëz dhe po ndihmojë këmbësorin e plagosur.

Nuk dihet ende gjendja shëndetësore e tij, por bëhet me dije se momentalisht ka mbërritur edhe ambulance në vendngjarje.

Për më tepër shikoni videon e siguruar nga albeu.com/albeu.com/


Shtuar 16.11.2021 17:05