Aksident te Bulevardi Zogu I në Tiranë, përplasen dy makina (FOTO LAJM)

Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në “Bulevardin Zogu I” në Tiranë. Një makinë tip “Toyota” dhe një “Golf” janë përplasur me njëri-tjetrin në kryeqëzim.

Në pamjet më poshtë shihet pamjet nga aksidenti.

Nga aksidenti nuk ka të lënduar, por vetëm dëme materiale. Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit./albeu.com


Shtuar 29.07.2021 15:18