Aksident në Vlorë, makina humb kontrollin përplaset me pemën në Lungomare

Një aksident automobilistik ka ndodhur pak çaste më parë në zonën e Lungomares në qytetin e Vlorës.

Siç dallohet edhe nga pamjet, një makinë tip “Benz” ka humbur kontrollin dhe është përplasur me pemët.

Shoferi ka mbetur u bllokuar në makinë, por është ndihmuar nga kalimtarët për të dalë.

Shkaqet dhe rrethanat e aksidentit janë ende të paqarta.


Shtuar 25.09.2023 16:56