Aksident në Lushnje/ Makina përplas motoçikletën, plagosen rëndë dy persona

Ditën e sotme, është regjistruar një aksident në hyrjen të qytetit të Lushnjes, ku një automjet ka përplasur motocikletën ku udhëtonin burrë e grua.

Si pasojë e përplasjes, dy bashkëshortët janë dërguar në spital, në gjendje të rëndë.

Sakaq, policia ndodhet në vendin e ngjarjes, ku paraprakisht mësohet se shoferi i mjetit është ndaluar dhe po merret në pyetje mbi rrethanat e aksidentit.


Shtuar 23.12.2023 11:56