Aksident në Elbasan, makina përplas një 60-vjeçar dhe një fëmijë

Një aksident ka ndodhur sot në aksin Elbasan-Librazhd. Një mjet ka përplasur dy këmbësorë, 60 dhe 6 vjeç, të cilët ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

Njoftimi i Policisë:

Elbasan/Informacin paraprak

Më datë 03.12.2021, rreth orës 14: 30., në aksin rrugor Elbasan – Librazhd, automjeti me drejtues shtetasin A. Sh., 51 vjeç, ka goditur këmbësorët J. H., 60 vjeç dhe L.H., 6 vjeç, të cilët ndodhet nën kujdesin e mjekëve jashtë rrezikur për jetën.

Grupi herimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes./albeu.com


Shtuar 3.12.2021 15:26