Aksident në Durrës, shoferja përplas me makinë 60-vjeçarin me biçikletë

Një aksident është regjistruar sot në Durrës.  Në rrugën “Martin Camaj”  shtetësja G. C., duke drejtuar mjetin tip “Benz”, ka aksidentuar biçiklisitin  shtetasin R. M., rreth 60 vjeç, i cili ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Drejtuesja e mjetit është shoqëruar në ambientet e Policisë për veprime të mëtejshme.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit./albeu.com


Shtuar 4.08.2021 12:27