Aksident në aksin Berat-Dimal, përplasen dy makina, njëra përfundon në kanal (VIDEO)

Një aksident rrugor ka ndodhur në aksin Berat-Dimal në fshatin Moravë.

Mësohet se mjeti tip “Benz” me targa AA 688UJ teksa po kthehej në banesë, është goditur nga mjeti tip “Land Rover” me targa AA 199 DC e ka goditur nga pas dhe ‘Benzi’ ka përfunduar në kanal afër derës së shtëpisë.

OBSH propozon mision të ri në Kinë për origjinën e koronavirusit

Moti i keq përfshinë dhe Shqipërinë/ Ministria e Mbrojtjes: S’do ketë përmasa katastrofike si në Europë
Nga aksidenti nuk ka pasur të plagosur por vetëm dëme materiale. Menjëherë kanë mbërritur blutë e rrugores për të zbardhur shkaqet e aksidentit.

Shtuar 16.07.2021 20:31