Aksident me një të lënduar në Durrës

Një aksident është regjistruar në Durrës pasditen e sotme rreth orës 17:05 në rrugën Katund i Ri.

Mjeti tip “Volksëagen” me drejtues mjeti M. D., është përplasur me motomjetin tip “Dajange” drejtuesi shtetasin R. K., i cili ndodhet nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit./albeu.com


Shtuar 18.10.2021 17:41