Aksident me dy të lënduar në Vlorë (VIDEO)

Një aksident është regjistruar mbrëmjen e sotme në Vlorë. Dy makina janë përplasur më njëra-tjetrën në lagjen “24 Maji”.

Nga aksidenti kanë mbetur të palgosur dy persona që ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

Policia dhe ambulanca kanë mbërritur në vendngjarje ndërsa ka nisur puna për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit./albeu.com


Shtuar 26.08.2021 20:33