Aksident i trefishtë në autostradën Tiranë-Durrës, detajet e para

Një aksident i trefishtë ka ndodhur në autostradë Tiranë-Durrës, në afërsi të QTU.

Sipas burimeve raportohet se në aksident janë përfshirë 3 automjete dhe mësohet se një person ka mbetur i lënduar në vendngjarje.

Një mjet tip “Mercedes-Benz” ka psuar dëmtime mjaft të mëdha, sidomos në pjesën e përparme./albeu.com/