Aksident i rëndë në Prishtinë, përplasen dy minibusë (VIDEO)

Një aksident i rëndë është regjistruar në Prishtinë.

Në aksident janë përfshirë  dy “minibus”, ndërsa bëhet e ditur se pati disa të lënduar.

Ndërkohë, policia ndodhet në vendgjarje dhe po punon për shkaqet e aksidentit. /albeu.com/


Shtuar 20.10.2021 18:11