Aksident i rëndë në Lezhë-Milot, makina përplas burrin me biçikletë

Një aksident i rëndë ka ndodhur rreth orës 16:50, në aksin rrugor Lezhë-Milot, në fshatin Gajush.

Burime bëjnë me dije se mjeti me drejtues shtetasin A.L., ka përplasur një person me biçikletë ende të paidentifikuar, ku për pasojë ka marrë dëmtime dhe është transportuar në spitalin Rajonal Lezhë.

Drejtuesi i automjetit po shoqerohet në Komisariatin e Policisë Lezhë, për veprime të mëtejshme.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes./albeu.com


Shtuar 18.09.2021 17:41