Aksident i rëndë në Fier, dyshohet për viktima

Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin rrugor Fier-Vlorë.

Si pasojë e aksidentit dyshohet se ka ndërruar jetë një person.

Ndërkohë që rrethanat e ngjarjes janë ende të paqarta, policia dhe ambulanca ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e plotë të saj./albeu.com/