Aksident i rëndë në Elbasan, makina përplaset me motorin, rëndë një nga drejtuesit

Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në Elbasan – Metalurgji. Një mjet është përplasur me një motor dhe për pasojë është lënduar rëndë drejtuesi i motorit.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po heton rrethanat e aksidentit./albeu.com

Shtuar 7.05.2022 17:20