Adoleshentja greke akuzon shqiptarin: Më detyroi të kryeja marrëdhënie

Një e mitur greke ka akuzuar një 36-vjeçar se ka abuzuar seksualisht me të.

Ngjarja ka ndodhur në komunën e Nea Zicnit dhe e mitura ka denoncuar se shqiptari e ka detyruar të kryejë marrëdhënie kundër dëshirës së saj.

Policia greke vijon kërkimet për arrestimin e shqiptarit, banues në Alistraisit.

Nga ana tjetër, 15-vjeçarja është ekzaminuar nga mjeku ligjor dhe pritet raporti i tij për të konfirmuar nëse është dhunuar.

Policia po heton rastin për të kuptuar nëse autori i dyshuar ka njohje me të miturën.

 


Shtuar 2.12.2023 13:48