A ka shpresë për BE? Rama shfaqet krah Varhelyi-t (VIDEO)

Kryeministri Edi Rama është shfaqur krah Komisionerit të Bashkimit Europian për Zgjerimin dhe Fqinjësinë e Mirë, Oliver Varhelyi.

Rama po zhvillon një konferencë e përbashkët për shtyp me Komisionerin, në të cilën po diskutohen hapat për hapjen e negociatave dhe përfitimet që do të ketë Shqipëria./albeu.com/

Shtuar 28.04.2022 15:19