A do të jetë në gjendje Roma me Mourinho të fitojë Serie A? Ja sondazhi befasues i SportMediaset (FOTO LAJM)

Roma ka zhgënjyer vitet e fundit me rezultatet e fundit madje dhe këtë vit ngeli sërish jashtë zonës Champions, shkruan Albeu.com.

Kryeqytetsit shkarkuan Foncecan, dhe emëruan sot Jose Mourinhon i cili do të nisë punë  më 1 korrik.

SportMediaset ka hapur një sondazh me pyetjen: A do ta fitojë Roma titullin me Mourinhon? Nga sondazhi ku deri më tani kanë marrë pjesë 10236 pesona.

Vetëm 20% tifozë mendojnë se Roma fiton titullin, ndërsa 80% nuk besojnë se Mourinho do e shpalli kampion. /albeu.com/

Shtuar 4.05.2021 05:05