A do i linit hapësirë një figure të tretë në PD nëse Basha heq dorë? Ja si përgjigjet Berisha (VIDEO)

Cfarë ndjetë kur e patë godinën të shkatërruar?

Berisha: Shkatërrimi i tmerrshëm i saj është blindimi, shndërrimi në bunker, identike me kryeministrinë e Ramës. Nuk ka më shqiptar pa parti që nuk e ka të qartë se Rama ka një zyrë në kryeministri dhe do të ketë një në seli.

Ai është murosur atje. Ne jemi revolucion paqësor, e pe si u qelluan dje me karrige?
Sigurisht ka reagim, se ua hodhën kokës. Ju patë vrasës të dënuar se si sulmonin si bisha demonstruesit.

Pse më pyesni për gjëra që i patë vetë?

Qëllimi ishte hapja e dyerve, ne nuk e fshehëm sepse është shtëpia jonë.
Nëse Basha hedh hapa pas, a do I linit hapësire një figure të tretë në PD? Anëtarësia e di atë, nuk ka vullnetarizma. /albeu.com/


Shtuar 9.01.2022 14:56